Kérdése van? +36-30/2049129
A Canpol babies 2 az 1-ben eldobható szülés utáni pelenka ötvözi az ultranedvszívó szülés utáni betétek és a légáteresztő bugyik legjobb tulajdonságait, hogy maximális védelmet és kényelmet nyújtson a szülés utáni első napokban.
A pelenka akár 400 ml folyadékot is képes felszívni, így hosszan tartó száraz érzetet biztosít. A 360°-os szivárgás elleni védelem teljes körű biztonságot nyújt minden testhelyzetben, akár fekve is. Légáteresztő kialakításának köszönhetően a bőr szabadon lélegezhet, így csökken az irritáció kockázata, míg a különlegesen puha belső rétegnek köszönhetően az érzékenyebb bőr mellett is biztonsággal használható.
A magas, rugalmas derékrész többféle testalkathoz is jól illeszkedik, és kíméletes a császármetszés utáni heggel szemben is. Az oldalsó varrások könnyen szétszakíthatók, így a pelenka levétele gyors és egyszerű. A bugyik nem tartalmaznak klórt vagy fehérítőt, és higiénikus, egyesével csomagolt kiszerelésben érkeznek.
A 2 az 1-ben szülés utáni pelenka nélkülözhetetlen támogatást nyújt minden nő számára a kórházi és gyermekágyas időszakban, biztosítva a megbízható védelmet, kényelmet és a frissesség érzetét egész nap. Ideális választás lehet inkontinenciával vagy erős menstruációval küzdő nők számára is.
Az S/M méret 90–115 cm csípőbőségű nőknek ajánlott. A csomag 5 darabot tartalmaz.